Služby a řešení

Služby a řešeníPortfolio společnosti pokrývá téměř veškeré oblasti služeb a dodávek řešení, jednak z oblasti ICT infrastruktury, bezpečnosti, ale i z oblasti slaboproudých a silnoproudých systémů. Disponujeme celou řadou zkušených konzultantů z výše uvedených oblastí. Dále nabízíme i služby pro přípravu IT strategií a koncepcí rozvoje IS/IT. Své znalosti využíváme k poskytování služeb v oblasti návrhu globální i detailní architektury řešení, kde jsme schopni efektivně implementovat nejmodernější technologie pro integraci všech systémů. Pro zákazníka přebíráme také odpovědnost za definice požadavků a výběr technologií a garantujeme realizaci a provoz komplexního řešení.

Mezi další významné služby, které nabízíme, jsou služby v oblasti projekční. V této oblasti se zaměřujeme nejen na projektové řízení rozsáhlých celků, ale také na zajištění projekční činnosti v oblastech pasivní a aktivní komunikační infrastruktury a slaboproudých a silnoproudých systémů.

Zakládáme si na kvalitě naší práce, tím získáváme důvěru našich zákazníků. Námi dodaná řešení provozně podporujeme a rozvíjíme.

 

Služby a řešení